???لبخند زیباترین رفتار غیر کلامی شما

دقت کرده اید که بعضی افراد همان لحظه ای که وارد اتاق می شوند اتاق را روشن می کنند ؟ حضور آنها به تنهایی می تواند توجه یک جمع شلوغ را که خیلی هم مشغول هستند جلب کند حتی قبل از اینکه کلمه ای حرف بزنند.
اینها افرادی هستند که حضورشان زود معلوم می شود.
رسیدن به موفقیت همیشه ذهن مردم را درگیر کرده است. آنها میتوانند مشتری شما یا شخصی باشند که شما با او کار می کنید. اما آنها هر کس میتوانند باشند، هر چقدر شما جذابتر به نظر برسید برای شما آسانتر خواهد بود که به سرعت یک رابطه ی دوستی پایدار برقرار کنید. به یاد داشته باشید ، دقت کنید که این افراد می توانند همان هایی باشند که در مورد شما یک کلمه میگویند.

چطور میتوانید جذابیت و گیرایی خود را افزایش دهید:

حرکات اعضای بدن شما:

اعضای شما هر دقیقه هزاران سیگنال ارسال میکند،دائما افکار شما و احساس شما سیگنالهایی بیرون میدهند برای هر کسی تا آن را دریافت کند.

حرکات اعضای شما باید در تن صدای شما وقتی که حرفی میزنید باشد.

برای مثال اگر در مورد چیزی که برای شما خوشحال کننده است حرف میزنید این باید در حرکات وحالات شما جلوه گر باشد.

تن صدای شما :

تن صدای شما از فهم شما هم مهمتر است آن میتواند جلوه گر اعتماد به نفس درونی شما باشد و به دیگران القا کند که از شما پیروی کنند. درجه اعتماد به نفس درونی شما در تن صدای شما برنامه ریزی شده است که همچنین حالت روانی و جو شما را تعیین میکند.

این ویژگی مهم یعنی گفتگوی هر روزه خیلی قدرتمند است که میتواند شما را به قله ی موفقیت نزدیکتر کند.

توانایی ارتباط شما :

افراد که گیرایی دارند خیلی در توانایی ارتباط برقرار کردنشان با هوش هستند به وسیله ی این توانایی که آنها افراد دیگر را مجبور میکنند که اهمیت موضوع را جدی بگیرند و موضوع را با ارزش نشان میدهند.

یکی از شرایط جذاب بودن این است که کاری میکنند که فرد احساس خوبی ،احساس با ارزش بودن و شاد بودن داشته باشد.

شما زمانی میتوانید به این برسید که افراد دیگر هر بار که شما را میبینند احساس خوبی را به شما داشته باشند.

شور و شوق شما :

افراد جذاب افرادی با شور و شوق هستند. این بر روی شنوندگان شما تاثیر خواهد گذاشت و بدون آن جذابیت شما خود را نشان نخواهد داد.

این را در ذهنتان نگاه دارید که با قدرتمند کردن دلیلتان می توانید خواسته هایتان را تحقق بخشید. شما شاید این ضرب المثل را شنیده باشید ” حرف ارزان است ، عمل از کلمه بلند تر حرف می زند” این اصلی است که در گیرا بودن درست است.

اعتماد به نفس شما :

مردم معمولا به افرادی که احساس اعتماد به نفس داشتن را از خود بیرون میدهند جذب می شوند. کسانی که گیرایی و جذابیت دارند خیلی خیلی به خودشان اعتماد و ایمان دارند مخصوصا در مورد کاری که انجام میدهند.

درجه ی اعتماد به نفس شما معمولا در شجاعت و علاقه ی شما برای انجام هر چیزی که برای رسیدن به هدفی که به آن ایمان دارید ضروری است خلاصه شده است.

متن بالایی را هر روز به تدریج انجام دهید برای بالا بردن افکار مثبت که به شما کمک خواهند کرد به طرف جذاب کردن خود واهداف قدرتمند شخصی خود حرکت کنید.

منبع: masoomian.ir

پست های مشابه

image-454

سخنانی کوتاه اماجاودنه

ارسال شده در ۱۸ مهر ۱۳۹۴

?لطفا بادقت و با حوصله بخونید? ?سخنانی کوتاه اماجاودنه ?بیل گیتس:? ?اگر فقیر به دنیا آمده‌اید، این اشتباه شما نیست اما اگر فقیر بمیرید، این اشتباه شما است. ?? ?سوآمی ویوکاناندن? ?در یک روز، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی‌شوید، ...

image-409

هفت چیزیکه نباید در محل کارتان بکار ببرید

ارسال شده در ۱۷ مهر ۱۳۹۴

هفت چیزیکه نباید در محل کارتان بکار ببرید ۱.'اگه میشه...' چه از کسی سوالی داشته‌باشید و چه بخواهید کارآموز شرکت برایتان تعدادی کپی بگیرد، به زبان آوردن اگه میشه، صرفا نشانه‌ی تردیدتان است و باعث می‌شود فردی ...

image-447

داستانی برای ارزش سنجش عملکرد

ارسال شده در ۱۷ مهر ۱۳۹۴

پسر کوچکی وارد مغازه ای شد، جعبه نوشابه را به سمت تلفن هل داد. بر روی جعبه رفت تا دستش به دکمه های تلفن برسد و شروع کرد به گرفتن شماره . مغازه دار متوجه پسر ...